Nepřihlášený uživatel
přihlásit registrovat
uživatelé


Přihlášení
 Uživatel:
 Heslo:
 Pamatuj si:
  žádné údaje
  uživatele
  uživatele a heslo
  autologin
 Uchovej údaje:
  v cookies
  dle IP na serveru

Nepřihlášený uživatel
 registrovat uživatelé
          Čistěveský dráček
          Občanské sdružení
Ne 16.12.2018 svátek má Albína
(u)

Počátek a vznik Dráčka je dnes již obtížně zjistitelný, ale základem byla parta nadšených lidí, kteří chtěli sami se sebou něco dělat a zároveň měli chuť dělat i různé kulturní a sportovní akce pro jiné.

Počátkem byly jízdy na kole či kolečkových bruslích na Chlum a zpět. Během těchto výprav se nám honily hlavou různé nápady a myšlenky, jakým způsobem oslovit obyvatele obce Čistěves, okolí a mnohdy i občany ze vzdálených obcí a měst.

Zřejmě prvotní akcí takového zaměření bylo konání veřejné zabijačky na místním obecním hřišti. Přišlo se podívat mnoho lidí a tak se prasátko postupně přesouvalo do útrob našich tělíček ke spokojenosti všech zainteresovaných i přihlížejících.

Snad právě touto akcí se přišlo na to, že to jde a že kde je chuť a vůle je možné uskutečňovat věci, o kterých se nám ani nezdálo.
Podívejte se do naší obrazové kroniky v Příspěvcích. Pokud Vás akce zaujaly, jste srdečně zváni na ty další. Jelikož jsme malé vesnické sdružení, velmi uvítáme jakýkoliv sponzorský příspěvek na pokračování naší činnosti.

Čistěveský dráček o.s.
Spojení na dráčky:
    tel: 608 984 701
    cistevesky.dracek@email.cz

IIS - Imrahilovy integrované stránky (2006) - Čistěveský dráček (občanské sdružení)