Warning: include(_Dir.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/www/u3566drs/h17668/louka.info/www/_help/helpreminder.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '_Dir.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/www/u3566drs/h17668/louka.info/www/_help/helpreminder.php on line 2
Help - upomínky

HELP - upomínky

IIS (Imrahilovi Integrované Stránky)

Systém vychází vstříc pravidelným uživatelům i kdž jsou maličko zapomnětliví a připomíná jim nejrůznější události. Automaticky jsou na úvodní stránce ohlašovány svátky a narozeniny ostatních uživatelům k nimž máte právo zjistit křestní jméno, a datum narození. Další upomínky pak lze do systému zanést v sekci registrace.

Upomínky

V přehledu upomínek je možné přidávat další tlačítem přidat upomínku. Zde vyplňte (pomocí ikonek kalendáře) termíny od kdy do kdy se má upomínka zobrazovat - nevyplněný termín se považuje za neohraničený, takže upomínka může být zobrazována stále. Dále důležitost upomínky a hlavně pak upomínaný text (stručněji) a klidně podrobně rozepsaný doplňkový text.
Tlačítkem svátky a narozeniny se dostanete do výpisu upomínek svátků a narozenin. Tlačítko zpět vás vrátí do registrace.
V přehledu jsou vypsány všechny upomínky dle důležitosti a termínu platnosti, pomocí tlačítek X a E je můžete smazat popřípadě upravit...
Upomínky se zobrazují uspořádené na úvodní stránce ve žlutém rozvinovacím okně vpravo nahoře.

Upomínky svátků a narozenin

V přehledu svátků a narozenin je možné přidávat další osoby tlačítem přidat osobu. Zde vyplňte (pomocí ikonek kalendáře) den narození, křestní jméno podle kalendáře pro určení svátku a jméno pod kterým se osoba bude zobrazovat.
Tlačítkem Upomínky se dostanete do výpisu upomínek. Tlačítko zpět vás vrátí do registrace.
V přehledu jsou vypsány všechny osoby dle jména, pomocí tlačítek X a E je můžete smazat popřípadě upravit...
Svátky a narozeniny zadaných osob se zobrazují následně na úvodní stránce mezi svátky a narozeninami ostatních uživatelů systému.