Warning: include(_Dir.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/www/u3566drs/h17668/louka.info/www/_help/helpregistrace.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '_Dir.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/www/u3566drs/h17668/louka.info/www/_help/helpregistrace.php on line 2
Help - registrace

HELP - registrace

IIS (Imrahilovi Integrované Stránky)

Zaregistrovaný a přihlášený uživatel získává mnohé funkce a přístup k některým neveřejným informacím. Přihlašte se vždy když budete pracovat s těmito stránkami. Přihlášení je snadné a může být i automatické, ani nepostřehnete že vždy probíhá.

Do kolonky uživatel vyplňte vaše požadované uživatelské jméno, do kolonky heslo zapište dvakrát pod sebe pro kontolu stejné heslo a stiskněte registrovat. Jméno i heslo musí mít minimálně 4 a maximálně 16 znaků, velká a malá písmena jsou rozlišována, diakritika a speciální znaky nejsou doporučeny.

Pokud je vaše jméno již v systému IIS obsazené zvolte si jiné, pokud již máte v systému IIS účet a přejete se zaregistrovat pro další domény zadejte své jméno i heslo (2x) a tyto domény vám budou přidány.